Kávovary

Filtrovať podľa

Objavte zariadenia TASSIMO: cenovo dostupné kapsulové kávovary

Zoznámte sa s radou kávovarov TASSIMO. Hľadáte kapsulový kávovar, ktorý dokáže pripraviť rôzne druhy horúcich nápojov? Kávovar TASSIMO je správna voľba! Inteligentný, kompaktný a jednoducho použiteľný. Všetky kávovary TASSIMO sú vytvorené spoločnosťou Bosch, ktorá je preslávená kvalitou a inováciami. Vďaka technológii Intellibrew™ je váš kávovar skutočne inteligentný. Prečítaním čiarového kódu na kapsuly vaše TASSIMO presne vie, ako pripraviť perfektný nápoj. Stačí jedno stlačenie tlačidla! Už žiadne starosti s odmeriavaním presného množstva mlieka alebo nastavovaním teploty.

Ktorý kávovar Bosch TASSIMO je pre vás ideálny?

TASSIMO ponúka širokú radu kávovarov na prípravu kávy a iných horúcich nápojov. Ktorý model by ste si mali vybrať? TASSIMO HAPPY, TASSIMO MY WAY, TASSIMO VIVY alebo TASSIMO SUNY? TASSIMO HAPPY má jedinečný dizajn a bude sa vynímať v každej kuchyni. TASSIMO MY WAY dodá vášmu nápoju nádych osobitosti. Môžete si totiž vytvoriť vlastné nastavenie. Hľadáte kompaktný kávovar? TASSIMO Vivy je práve pre vás! TASSIMO SUNY je zas najjednoduchší na obsluhu.

Ako sa TASSIMO obsluhuje?

Obsluha všetkých kávovarov TASSIMO je maximálne jednoduchá. Či už si vyberiete inovatívne TASSIMO MY WAY alebo TASSIMO HAPPY, s každým si jednoducho pripravíte svoj obľúbený horúci nápoj. Najskôr si kúpte kapsuly. Všetky kapsuly TASSIMO sú kompatibilné so všetkými kávovarmi TASSIMO. Už máte svoje kapsuly? Potom jednoducho vložte kapsulu podľa vášho výberu do kávovaru a na stojan umiestnite šálku alebo hrnček. Nakoniec už len stlačte tlačidlo a v priebehu niekoľkých chvíľ máte svoj obľúbený nápoj hotový.