Pokiaľ vašej kuchyni chýba jedna vec, je to táto.

Každá kuchyňa je iná a má svoj individuálny štýl a farby a TASSIMO FINESSE sa hodí ku všetkým. Či už v klasickej farbe, alebo v modernom farebnom prevedení „tón v tóne“ s dvomi rôznymi povrchovými úpravami materiálov (lesklá a matná), toto TASSIMO je špičkou dizajnu.

Dodajte svojej káve extra šmrnc jediným kliknutím.

Vychutnajte si kávu s väčšou intenzitou. Vďaka Intensity Boost si môžete pripraviť kávu s intenzívnejšou chuťou. Stlačte tlačidlo štart na 3 sekundy a kávu si vychutnajte ešte viac.

Vyberte si svoju farbu a vychutnajte si širokú škálu kávových špecialít.

Objavte svoju obľúbenú farbu TASSIMO – či už ide o modrú, krémovú, červenú, bielu alebo čiernu. A vaše TASSIMO FINESSE sa postará o zábavu po dlhý čas.

 

Vychutnajte si svoje obľúbené nápoje a značky stlačením jediného tlačidla. Každý z vašich blízkych má iný vkus. S TASSIMO FINESSE si môžete vychutnať rôzne nápojové špeciality, ako je espresso na prebudenie, caffè crema po obede, ranné latte macchiato, cappuccino pre vášho najlepšieho priateľa, horkú čokoládu pre vašu rodinu, alebo dokonca čaj od známych značiek ako Jacobs, Milka či L'OR. S TASSIMO si môžete vychutnať lahodné horké nápoje – pre celú rodinu, pre svojich priateľov aj pre seba.

Pripravte horúce nápoje stlačením tlačidla

Vychutnajte si svoju obľúbenú kávu rýchlo a jednoducho jedným stlačením

tlačidla. Vďaka chytrej technológii INTELLIBREW™ pripraví TASSIMO FINESSE vaše nápoje v režime OneTouch bez námahy. Vložte kapsulu s nápojom TASSIMO, stlačte tlačidlo a vychutnajte si dokonale pripravený nápoj.