Vďaka TASSIMO si môžete vychutnať najobľúbenejšie značky v pohodlí vášho domova! Zaručí vám, že každodenné okamihy budú o trochu viac slávnostné.

Či má vaša rodina náladu na penové kapučíno alebo upokojujúci bylinný čaj, každý si môže vďaka nášmu rozmanitému radu užívať svoju obľúbenú pozornosť stlačením jediného tlačidla.

Nakupujte teraz

Rozmaznávajte svoje zmysly čajom Twinings.

Vášeň pre dokonalosť čaju Twinings inšpirovala milovníkov čaju po celom svete a v Británii viac než 300 rokov. Nie je iba súčasťou každodenného života, čaj Twinings sa servíruje pri akejkoľvek nálade a príležitosti. 
V dobe, kedy vládla káva, jeden muž, Thomas Twining, šiel proti prúdu a rozdával jeho lásku k čaju. Jeho láska premenila málo známy nápoj na celonárodne obľúbený teplý nápoj. 
Náš príbeh začal v roku 1706. Vtedy bola najobľúbenejším nápojom v Anglicku káva, džin a svetlé pivo – dokonca aj na raňajky! Hoci čaj sa pil v Číne tisíce rokov, bol až vtedy dovezený do Anglicka a mnoho ľudí mu neverilo. 
Jediným mužom, ktorý si bol istý, že je to veľká vec, bol nejaký pán Thomas Twining. Už mal dosť pitia svetlého piva ráno a začal z jeho kaviarne na London's Strand predávať čaj. Sľuboval si, že bude predávať iba tú najlepšiu akosť a odrody. Jeho záväzok mu (a jeho čaju) čoskoro priniesol veľa priaznivcov – vrátane Jane Austenovej a Charlesa II. 
Teraz existuje mnoho odrôd a náš čaj pijú ľudia na celom svete.

Nakupujte teraz
Twinings

Rozkošná chuť čokolády Milka – jednej z najobľúbenejších čokolád

Philippe Suchard, vášnivý švajčiarsky cukrár s víziou, že bude čokoláda dostupná každému, otvoril svoje prvé cukrárstvo v roku 1825. V roku 1901 vznikla legendárna čokoláda Milka – tabuľka čokolády v orgovánovom obale s obrázkom kravy. Názov bol vytvorený z dvoch slov, ktoré sú najdôležitejšie pre tento výrobok: milch (mlieko) – kakao (kakao). Odvtedy stále viac ľudí podlieha tejto láske k „najjemnejšej čokoláde z alpského mlieka“.  

Orgovánová krava vznikla v roku 1972 a stala sa najmilovanejšou a najznámejšou ikonou značky v Európe. Lila, ako sa jej často hovorí, je tak populárna, že deti v niektorých krajinách maľujú orgovánové kravy. 
V roku 2012 oslávila Milka s jej spotrebiteľmi po celej Európe jej 111. výročie a ponúkala špeciálne výrobky a zážitky s touto značkou.
Nakupujte teraz
Milka

Lahodná chuť kávy Jacobs – jedna z najobľúbenejších káv v Nemecku

Latté Macchiato? Espresso? S kávou Jacobs si môže každý dopriať jeho obľúbený nápoj. História tejto značky sa datuje do roku 1895 v Nemecku. Vtedy 26-ročný Johan Jacobs otvoril kaviareň so špecialitami v meste Brémy. Príťažlivá aróma a lahodná chuť je dokonalým spôsobom, ako dať ľudí dohromady, bez ohľadu na príležitosť!

Nakupujte teraz
Jacobs

Carte Noire - Pre výnimočnú kávu

„Café“ – kávu Carte Noire prvýkrát predstavil vo Francúzsku v roku 1978 René Monnier. Arabikou a svojimi ďalšími prémiovými vlastnosťami prevrátila tamojší trh s kávou hore nohami.     
Dnes je Carte Noire vedúcou značkou kávy vo Francúzsku. Intenzívna aromatická zmes vyrobená zo 100 % zŕn Arabiky – pre skutočný pôžitok z kávy.

Od procesu praženia až po ventilček na zachovanie sviežosti umiestnený na balení kávy sú exkluzívne zrná Arabiky, vybrané špeciálne pre Carte Noire, spracovávané tak, aby na káve zvýraznili to najlepšie: jemnú a intenzívnu arómu, silné, a napriek tomu príjemné vnímanie chuti a výnimočne guľatý tvar. Ochutnajte dokonalosť kávy v Carte Noire.        
Jedinečná intenzita kávy Carte Noire dokáže zastaviť čas. V tomto hektickom svete sa moment, ktorý niekto strávi dúškom kávy Carte Noire, stáva privilégiom umožňujúcim človeku zastaviť sa, spojiť sa, naplniť sa s cieľom opätovného nabitia energie.

Nakupujte teraz
Carte Noir

Káva Jacobs

Milka horká čokoláda